Кухонна мийка Kraus Kore KWU111-21 533x483
Відео 1Фото 10 |
Kraus Kore KWU111-21 432x483533x483 |
|
У комплекті донний фільтр, кришка для зливного отвору CapPro, решітка з полірованої нержавіючої сталі і обробна дошка з бамбука. Мийка із шумоізоляцією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Kore KWU111-21 533x483
Kraus KWU111-21 | 37 710 грн. |
Кухонная мойка Kraus KWU111-21 | 32 053 грн. |
Кухонна мийка Kraus KWU111-21 | 36 956 грн. |
Кухонна мийка Kraus Kore нижнього монтажу KWU111-21 KS0022U 48,26 x 40,64 | 18 998 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kraus Kore KWU111-21
Ціни на Kraus Kore KWU111-21 |
---|---|---|---|---|
Kraus Kore KWU111-17 432x483 | від 16 398 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus Kore KWU111-21 533x483 | від 18 998 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →