Кухонна мийка Blanco Claron 500-U 517217 540x440
Фото 17 |
Blanco Claron 500-U 517217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Claron 500-U 517217 540x440
Усі ціни 7 →Мийка Blanco CLARON 500-U 521577 | 19 490 грн. |
BLANCO CLARON 500-U (521577) | 25 333 грн. |
Blanco Claron 500-U Stal Durinox 523386 | 26 117 грн. |
Мийка Blanco CLARON 500-U 523386 | 21 990 грн. |
BLANCO CLARON 500-U Durinox (523386) | 28 568 грн. |
Blanco Claron 500-U stal szlachetna 521577 | 20 582 грн. |
Blanco Claron 500-U Stal Dark Steel Infino 527834 | 39 360 грн. |
Модификації Blanco Claron 500-U 517217
Ціни на Blanco Claron 500-U 517217 |
---|---|---|---|---|
Blanco Claron 340-U 517211 380x440 | від 19 590 грн. | 4 пропозиції | ||
Blanco Claron 400-U 517213 440x440 | від 18 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Blanco Claron 450-U 517215 490x440 | від 18 590 грн. | 3 пропозиції | ||
Blanco Claron 500-U 517217 540x440 | від 19 490 грн. | 8 пропозицій | ||
Blanco Claron 550-U 517221 590x440 | від 19 890 грн. | 3 пропозиції | ||
Blanco Claron 700-U 517223 740x440 | від 21 990 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →