Кухонна мийка Kraus KHT301-Standart Pro 25 635x559
Фото 11 |
Kraus Standart Pro KHT301-25 457х457635x559 |
|
У комплекті донний фільтр, кришка для зливного отвору CapPro, донна решітка з полірованої нержавіючої сталі та кухонний рушник. Мийка із шумоізоляцією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KHT301-Standart Pro 25 635x559
Kraus KHT301-25 | 32 670 грн. |
Кухонная мойка Kraus KHT301-25 | 27 770 грн. |
Кухонна мийка Kraus KHT301-25 | 32 017 грн. |
Модификації Kraus KHT301-Standart Pro 25
Ціни на Kraus KHT301-Standart Pro 25 |
---|---|---|---|---|
Kraus KHT301-18 457х457 | від 20 961 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraus KHT301-Standart Pro 25 635x559 | від 27 770 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →