Кухонна мийка Kraus KWU120-45 1143x483
Фото 9 |
Kraus KWU120-45 |
|
Мийка має шумо - і вібропоглинаючі гумові накладки. Захисне покриття зовні мийки запобігає утворенню конденсату.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KWU120-45 1143x483
Усі ціни 9 →Кухонна мийка Kraus Kore 1143x482 мм KWU120-45 | 90 000 грн. |
Kraus KWU120-45 | 90 000 грн. |
Кухонна мийка Kraus Kore 1143x482 (нержавіюча сталь) KWU120-45 KWU120-45 | 90 000 грн. |
Кухонная мойка Kraus KWU120-45 | 76 500 грн. |
Мийка кухонна KRAUS сталева KORE KWU120-45 | 90 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kraus KWU120-45
Ціни на Kraus KWU120-45 |
---|---|---|---|---|
Kraus KWU111-23 584x482 | від 23 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus KWU110-27 686x482 | від 39 130 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus KWU110-30 762x483 | від 43 414 грн. | 6 пропозицій | ||
Kraus KWU120-45 1143x483 | від 76 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraus KWU210-57 1448x483 | від 86 292 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →