Каструля Krauzer Graphite 78312
Фото 16 |
Krauzer Graphite 78312 |
|
У процесі приготування можна використовувати будь-які ложки і лопатки, включаючи металеві.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Graphite 78312
Усі ціни 6 →Каструля Krauzer Graphite, 18 см, 2,5 л (78312) | 999 грн. |
Каструля Krauzer 18 см, LKA-126LG, 78312 | 1 129 грн. |
Krauzer Graphite 2.5 л 18 см (78312) Graphite2.5л18см(78312) | 999 грн. |
Каструля Krauzer Graphite циліндрична 2.5 л 18 см Металік (78312-2.5) | 999 грн. |
Каструля Krauzer 18 см LKA-126LG 78312 0015225 | 1 282 грн. |
Каструля з кришкою Krauzer Graphite 2.5 л 18 см (78312) | 1 139 грн. |
Модификації Krauzer Graphite 78312
Ціни на Krauzer Graphite 78312 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Graphite 78311 | від 915 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Graphite 78312 | від 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Graphite 78313 | від 1 099 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →