Ківш Krauzer Universal 78331
Фото 4 |
Krauzer Universal 78331 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Universal 78331
Усі ціни 7 →Ківш діам. 16 см, LKA-019 НG, 78331 | 639 грн. |
Krauzer 78331 | 606 грн. |
Krauzer 16 см LKA- 019 НG (78331) 16смLKA-019НG(78331) | 579 грн. |
Ківш Krauzer LKA-019 НG 78331 1.8 л (78331) | 579 грн. |
Ківш 1,8 л Krauzer Universal 16 см нержавіюча сталь арт. 78331 | 610 грн. |
Ківш Krauzer Universal 1.8л 16 см (78331) | 579 грн. |
Ківш Krauzer Universal 78331 1.8 л 16 см | 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →