Ківш Krauzer Titanium 78107
Фото 4 |
Krauzer Titanium 78107 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Titanium 78107
Ківш кований Krauzer 16 см, з кришкою FN04-,78107 | 769 грн. |
Krauzer 16 см (FN04-/78107) 16см(FN04-/78107) | 769 грн. |
Кований ківш Krauzer Titanium Line 1.2 л 16 см з кришкою (78107.) | 779 грн. |
Ківш 1,2 л Krauzer Titanium Line 16 см гранітний чорний алюміній арт. 7810 | 803 грн. |
Ківш KRAUZER TITANIUM LINE 16см (1,2 л) 78107 | 779 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →