Акустична система KRK Rokit 7 G4
Відео 16Фото 9 |
KRK Rokit 7 G4 |
|
Еквалайзер з 25 пресетами. ЖК-екран для зручного налаштування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRK Rokit 7 G4
Усі ціни 17 →Студійний монітор KRK Rokit 7 G4 (1 шт.) 228359 | 10 000 грн. |
Активний двосмуговий студійний монітор Krk Rokit Play 7 G4 | 12 200 грн. |
Активный двухполосный студийный монитор Krk Rokit Play 7 G4 | 12 200 грн. |
Студійний монітор KRK Rokit 7 G4 Black (1шт.) | 12 200 грн. |
Студійний монітор KRK Rokit RP7G4 (1 шт.) | 10 000 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →