Акустична система ELAC Vela BS403
Фото 8 |
ELAC Vela BS403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELAC Vela BS403
Усі ціни 8 →ELAC Vela BS403 Orzech Olejowany | 55 480 грн. |
ELAC Vela BS403 Orzech Olejowany | 58 254 грн. |
ELAC Vela BS403 Orzech Połysk | 37 360 грн. |
ELAC Vela BS403 Czarny Połysk | 35 200 грн. |
ELAC Vela BS403 Biały Połysk | 35 200 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →