Кавоварка Krups Nespresso Vertuo Next YY 4298 бежевий
Фото 6 |
Krups Nespresso Vertuo Next YY 4298 бежевий бежевий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Nespresso Vertuo Next YY 4298 бежевий
Krups Nespresso Vertuo Next YY4298FD | 12 120 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо Krups Nespresso Vertuo Next YY4298FD | 11 684 грн. |
Krups Nespresso Vertuo Next YY4298FD | 12 726 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Krups Nespresso Vertuo Next YY4298FD | 11 298 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Krups Nespresso Vertuo Next YY4298FD | 11 678 грн. |
Модификації Krups Nespresso Vertuo Next YY 4298
Ціни на Krups Nespresso Vertuo Next YY 4298 |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Vertuo Next YY 4298 бежевий | від 11 298 грн. | 5 пропозицій | ||
Krups Nespresso Vertuo Next XN 9108 чорний | від 11 521 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →