Кавоварка De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.L салатовий
Відео 1Фото 5 |
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.L салатовий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.L салатовий
Усі ціни 6 →Кавоварка Delonghi Essenza Mini EN85.L | 4 356 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Delonghi Nespresso Essenza Mini EN85.L | 4 782 грн. |
Кавоварка Delonghi Nespresso Essenza Mini EN85L | 5 633 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо DeLonghi Nespresso Essenza Mini EN85.L | 4 237 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо DeLonghi Nespresso Essenza Mini EN85.L | 4 227 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо DeLonghi Nespresso Essenza Mini EN85.L | 4 233 грн. |
Представник сімейства De'longhi Nespresso є однією з найбільш компактних капсульних кавоварок. Ширина корпусу моделі дорівнює 11 см, так що знайти для неї місце на кухонному або робочому столі не складе труднощів.
Версія Essenza Mini EN 85.L пропонується в забарвленні лайм. Також у продажу зустрічаються кавоварки в червоному (EN 85.R) і чорному (EN 85.B) корпусі.
Потужна помпа і дві автоматичні програми
Бак для води вміщує 600 мл, що робить кавоварку оптимальним вибором для 1 – 2 осіб. Завдяки нагрівника на 1150 Вт почати робити каву можна через 25 секунд після включення. Помпа створює тиск 19 бар, що забезпечує насичений і ароматний напій.
Процес приготування в De'longhi Essenza Mini EN 85 повністю автоматизований. Передбачено дві програми: еспресо і лунго. Для них за замовчуванням заданий об'єм рідини — відповідно 40 і 110 мл Але ці значення можна змінити, зберігши в пам'яті пристрою нові користувальницькі параметри.
Модель доповнена контейнер для використаних капсул (вміщує 6 штук). Після приготування однієї порції використаний елемент автоматично скидається в спеціальний відсік у нижній частині корпусу. Користувач може не діставати цю капсулу, а відразу розміщувати нову для запуску наступного циклу.
Широка палітра смаків чорної кави
Кавоварка призначена для використання порційних капсул Nespresso. Вони відрізняються більш високою ціною (від 0,5 долара за порцію) на фоні конкурентних рішень Tassimo і Dolce Gusto, але водночас характеризуються добірним якістю зерен і широкою різноманітністю. Вибір серед більш ніж 25 смаків чорної кави і різних виробників (крім Nestle) задовольнить потреби навіть найвимогливіших цінителів.
De'longhi Essenza Mini EN 85 — одна з найбільш доступних кавоварок з системою Nespresso. Вона порадує компактністю і високою якістю чорної кави, але не дасть змогу готувати молочні напої. Бути може, шанувальникам капучино і лате варто придивитися до модифікації моделі, яка комплектується ручним пеновзбивателем — De'longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.BAE.
Модификації De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.L
Ціни на De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.L |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.L салатовий | від 4 227 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R червоний | від 4 827 грн. | 4 пропозиції | ||
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.B чорний | від 3 414 грн. | 10 пропозицій |