Кавоварка Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9204 бірюзовий (XN9204K)
Фото 7 |
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9204 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9204 бірюзовий
Кавоварка Krups XN9204 | 6 180 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо Krups Nespresso Vertuo Pop Aqua Mint XN9204 | 5 459 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Krups Nespresso Vertuo Pop Aqua Mint XN9204 | 5 453 грн. |
Модификації Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9204
Ціни на Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9204 |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9201 білий | від 2 511 грн. | 4 пропозиції | ||
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9204 бірюзовий | від 5 453 грн. | 3 пропозиції | ||
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9205 червоний | від 5 237 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →