Комп'ютерне крісло Kulik System Business 0601
Відео 4Фото 13 |
Kulik System Business 0601 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kulik System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kulik System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kulik System Business 0601
Усі ціни 90 →Крісло Kulik System Ergonomiczny fotel biurowy BUSINESS | 16 646 грн. |
Kulik System Ergonomiczny fotel biurowy BUSINESS | 16 646 грн. |
Крісло KULIK SYSTEM BUSINESS Yellow Екошкіра з підголівником з візерунком | 29 000 грн. |
Крісло Kulik System Fotel Ergonomiczny Business Czarny, 170-180cm Vario | 18 614 грн. |
Крісло Kulik System Fotel Business | 18 614 грн. |
ще 20 пропозицій
Хороша і щільна спинка, для таких високих людей як я, крісло Business від Кулик Систем чудово підійде. Також подобається, що спинка в ній трохи зігнута всередину, вона таким чином дуже добре підтримує спину. Крісло однозначно вартує своїх грошей. Зручність та якість матеріалів. Ні користуюся Kulik System Business 0601 кілька місяців |
За свої гроші така просто чудова модель. Я колись думав, що такі крісла можуть бути тільки у суддів та прокурорів. Однак, якщо в тебе дійсно є багато сидячої роботи і ти на цьому хоч трохи заробляєш, то тобі просто необхідне гарне ортопедичне крісло для того, щоб після робочого дня ти не ставав овочом, який має одну мету - ліжко. Тепер після кінця робочого дня я дійсно менший утомлений і настрій кращий, саме цього я і найбільше хотів, тому покупкою задоволений. Все, від якості матеріалів до розкішного вигляду! Поки що все супер! користуюся Kulik System Business 0601 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →