Вантажна шина Continental Conti Hybrid HD3 315/70 R22.5 154L
Continental Conti Hybrid HD3 315/70 R22.5 154L |
|
Шини на ведучу вісь важких вантажних автомобілів та автобусів, пристосовані під цілорічну експлуатацію на різних типах дорожніх покриттів. Continental Conti Hybrid HD3 315/70 R22.5 154L може застосовуватися як для поїздок відносно короткими регіональними маршрутами, так і для далекомагістральних міжнародних перевезень. Модель підкуповує паливною економічністю, тривалим експлуатаційним пробігом, покращеними тягово-гальмівними властивостями.
Блоки направленого малюнка протектора вантажної шини від Continental поцятковані тривимірними ламелями, гострі грані яких формують додаткові зчіпні кромки. Відкриті плечові зони автогуми збільшують показники зчеплення та керованості транспортним засобом. При цьому забезпечується підвищена безпека руху, яка досягається за допомогою установки каркаса із застосуванням герметичного шару Air-Keep. Інші конструктивні особливості моделі – це наявність брекера у формі трикутника та високий захист за допомогою бортових кілець зі сталі. У розмірі 315/70 R22.5 шина витримує навантаження до 3750 кг на один скат.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Купити Continental Conti Hybrid HD3 315/70 R22.5 154L
Continental Conti Hybrid HD3 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR "3PMSF | 22 058 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (315/70R22.5 154L) | 18 190 грн. |
Шина Continental Conti Hybrid HD3 (провідна) 315/70 R22.5 154/150L PR18 | 24 549 грн. |