Електрогенератор EnerSol SKD-5EB
Фото 9 |
EnerSol SKD-5EB |
|
Дизельний генератор з 418-кубовим двигуном та електричним стартером. Призначений для резервного та автономного живлення споживачів сумарною потужністю до 5 кВт. У номінальному режимі роботи витрата дизельного палива у генератора EnerSol SKD-5EB вбирається у 1.8 л/ч (повністю заправленого бака, має об'єм 12.5 л, вистачає майже 7 годин роботи без дозаправки). Для підключення споживачів електроенергії апарат має дві розетки 230 і клеми виходу постійного струму з напругою 12 В. Якість електроенергії забезпечується за рахунок наявності автоматичного регулятора напруги (AVR). Оскільки генератор має досить велику вагу (111 кг), до його рами додані 4 колеса і рукоятка, що дозволяють без особливих зусиль переміщати дизель-електростанцію дільницею, будівельним майданчиком або цехом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Купити EnerSol SKD-5EB
Усі ціни 35 →Дизельный генератор EnerSol SKD-5EB | 34 999 грн. |
Генератор дизельний EnerSol SKD-5EB 101345-267 | 34 999 грн. |
Дизельний генератор EnerSol SKD-5EB Скидка -10 | 34 999 грн. |
Дизельний генератор Enersol SKD-5EB | 31 999 грн. |
Дизельний генератор Enersol SKD-5EB | 31 799 грн. |