Литий диск Kyowa Racing 667 8x18/5x100 ET42 DIA73,1
від 4 406 до 5 036 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Kyowa Racing 667 1
Характеристики
Kyowa Racing 667 8x18/5x100 ET42 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 667 8x18/5x100 ET42 DIA73,1
Сортувати
Диски Kyowa KR667 8x18 5x100 ET42 DIA73,1 (HCP1) | 4 654 грн. |
Kyowa KR667 (R18 W8.0 PCD5x100 ET42 DIA73.1) HCP1 | 4 406 грн. |
Kyowa Racing KR-667 8x18 5x100 ET42 DIA73.1 HCP1 | 4 580 грн. |
Kyowa Racing 667 (8J x 18 5x100 ET42 DIA73.1) | 4 640 грн. |
Kyowa Racing Kyowa Racing KR-667 8x18 5x100 ET42 DIA73.1 HCP1 | 4 536 грн. |
Kyowa Racing KR-667 8x18 5x100 ET42 DIA73.1 HCP1 | 4 828 грн. |
Диск Kyowa Racing KR-667 8x18 5x100 ET42 DIA73.1 HCP1 | 5 036 грн. |
Закрити
Схожі