Рушникосушарка LARIS Zmeevik 25 Shelf E R 500x500
Фото 4 | від 2 390 до 2 916 грн. Порівняти ціни 21 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 25 Shelf E 1
Характеристики
LARIS Zmeevik 25 Shelf E R 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LARIS Zmeevik 25 Shelf E R 500x500
Сортувати
Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 Е 500x500 мм лівий 7320711 | 2 916 грн. |
Laris Laris Змеевик 25 РС3 500х500 Э Левая с 2-мя полочками 73207110 | 2 916 грн. |
Електрична рушникосушка Laris Змійовик 25 РС3 500x500 Л з поличками (73207 | 2 563 грн. |
Laris Полотенцесушарка електрична Laris Змійовик 25 РС3 500х500 з 2-ма пол | 2 390 грн. |
Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 500 х 500 с 2-ма полками Е | 2 391 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Рекомендуємо