Всесезонна шина Lassa Competus A/T 3 265/60 R18 110T
Виберіть розмір шин
Lassa Competus A/T 3 265/60 R18 110T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus A/T 3 265/60 R18 110T
Усі ціни 27 →Шина Lassa Competus A/T 3 265/60 R18 110T FR | 6 042 грн. |
Lassa Competus A/T3 265/60 R18 110T | 6 599 грн. |
Lassa Competus A/T3 (265/60R18 110T) | 6 361 грн. |
Lassa Competus A/T3 265/60 R18 110T | 6 957 грн. |
Всесезонные шины Lassa Competus A/T3 265/60 R18 110T 1002506009 | 6 579 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →