Всесезонна шина Kumho Crugen Premium KL33 265/60 R18 110H
Відео 11Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kumho Crugen Premium KL33 265/60 R18 110H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Crugen Premium KL33 265/60 R18 110H
Усі ціни 25 →Шина Kumho Crugen Premium KL33 265/60 R18 110H | 5 115 грн. |
Kumho Crugen Premium KL33 265/60 R18 110H | 5 300 грн. |
Kumho Crugen Premium KL33 265/60 R18 110H | 5 400 грн. |
Kumho CRUGEN PREMIUM KL33 265/60 R18 110H (48654484) | 5 000 грн. |
Kumho Crugen Premium KL33 (265/60R18 110H) | 5 244 грн. |
ще 20 пропозицій
Після 80км/рік гуде як хз що Ціна, рисунок протектора дуже гучна на трасі, швидко стирається 245/60/18 Іван Орлюк: користуюся Kumho Crugen Premium KL33 245/60 R18 105T більше року |
Додати відгук
anonim
15 вересня 2017, 16:46
Плюсы и минусы по сравнению с kumho solus kl 21 для джипа гранд чероки #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →