Всесезонна шина Nitto NT420S 265/60 R18 110V
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nitto NT420S 265/60 R18 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nitto NT420S 265/60 R18 110V
Усі ціни 19 →Шина Nitto NT 420S 265/60 R18 110V | 5 620 грн. |
Nitto NT420S 265/60 R18 110V | 6 102 грн. |
Nitto NT420S 265/60 R18 110V | 5 500 грн. |
Nitto NT420S (265/60R18 110V) | 5 716 грн. |
Летние шины Nitto NT420S 265/60 R18 110V 1000581074 | 5 901 грн. |
ще 14 пропозицій
0 0 2 4 |
Прадо 120, 285/50/20 116Н, більше 10 років використання Красива (дизайнерський малюнок), Міцна (не стирається взагалі, мінімум проколів, при бічному порізі їхав на 0 бар не зрозуміло скільки і сліду не залишилося), Стійка в поворотах, автобаном як трамвай йде, не пливе, гальмує. Не гуде на будь-якій швидкості. Тяжка, жорстка, на поганій дорозі слабка керованість (колія протипоказана). Диски та підвіска страждають (теоретично). Андрей Загвоздин: користуюся Nitto NT420S 285/50 R20 116H більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →