Зимова шина Lassa Competus Winter 2 Plus 255/55 R18 109H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus Winter 2 Plus 255/55 R18 109H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus Winter 2 Plus 255/55 R18 109H
Усі ціни 26 →Шина Lassa Competus Winter 2 Plus 255/55 R18 109H XL | 4 932 грн. |
Lassa Competus Winter 2+ 255/55 R18 109H XL | 5 104 грн. |
Lassa Competus Winter 2PLUS 255/55 R18 109H XL | 4 400 грн. |
Lassa Competus Winter 2 + 255/55 R18 109Н XL | 5 554 грн. |
Lassa Competus Winter 2 Plus (255/55R18 109H) | 4 933 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →