Літня шина Lassa Transway 3 235/65 R16C 121R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 3 235/65 R16C 121R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 3 235/65 R16C 121R
Усі ціни 27 →Lassa Transway 3 235/65 R16C 121/119R | 4 986 грн. |
Lassa Transway 3 235/65 R16C 121/119R | 5 470 грн. |
Летние шины Lassa Transway 3 235/65 R16C 121/119R 1002576439 | 4 775 грн. |
Lassa Transway 3 (235/65R16C 121R) | 4 891 грн. |
Літня шина LASSA Transway 3 235/65R16C 121/119R | 4 835 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lassa Transway 3 235/65 R16C 121R
Ціни на Lassa Transway 3 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 3 235/65 R16C 115R | від 5 232 грн. | 2 пропозиції | ||
Lassa Transway 3 235/65 R16C 119R | від 4 924 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Transway 3 235/65 R16C 121R | від 4 660 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →