Літня шина Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112R
Виберіть розмір шин
Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112R 225/70 R15 110 R 225/70 R15 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112R
Усі ціни 33 →Шина Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112R | 3 826 грн. |
Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112/110R | 3 937 грн. |
Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112/110R | 4 412 грн. |
Всесезонные шины Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112/110R 1001328228 | 3 897 грн. |
Lassa Transway A/T (225/70R15C 112R) | 3 885 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112R
Ціни на Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway A/T 225/70 R15C 110R | від 3 958 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Transway A/T 225/70 R15C 112R | від 3 804 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →