Унітаз Laufen Pro 8669510000001
Laufen Pro 8669510000001 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 8669510000001
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний, безободковий Rimless Laufen Pro з сидінням Soft Close H8 | 6 100 грн. |
Laufen Laufen Pro H8669510000001, с сиденьем Slim Soft-Close, Quick releas | 9 181 грн. |
Унітаз консольний Laufen Rimless Old PRO 8209600000001 + кришка Soft Close | 7 768 грн. |
Унітаз підвісний Laufen Pro Old Rimless H8669510000001 сидіння Slim Soft-C | 10 214 грн. |
Унитаз подвесной Laufen Pro (B) Rimless H8669510000001 с сидением Soft Clo | 10 214 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →