Тумба під умивальник Laufen Pro S 860964
Фото 4 |
Laufen Pro S 860964 80 см100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 860964
Тумба з умивальником 80 см Laufen Pro S H8609644751041 | 45 117 грн. |
Комплект меблів (тумба з раковиною) 80 см Laufen Pro S Combipack, білий ма | 43 089 грн. |
Тумба с умывальником 80 см Laufen Pro S H8609644631041 054270 | 43 089 грн. |
Тумба з умивальником Laufen Pro S H8609644631041 | 43 090 грн. |
Тумба с умывальником 80 см Laufen Pro S H8609644751041 055033 | 45 116 грн. |
Модификації Laufen Pro S 860964
Ціни на Laufen Pro S 860964 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 860964 | від 43 089 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Pro S 860965 | від 37 611 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →