Тумба під умивальник Laufen Pro S 860965
Фото 5 |
Laufen Pro S 860965 80 см100 см |
|
Раковина може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 860965
Тумба з умивальником 100 см Laufen Pro S H8609654751041 | 42 405 грн. |
Тумба з раковиною Laufen PRO S 100 см (H8609654751041) H8609654751041 | 42 404 грн. |
Laufen LAUFEN PRO S H8609654751041 | 37 611 грн. |
Тумба з умивальником 100 см Laufen Pro S H8609654631041 | 39 725 грн. |
Модификації Laufen Pro S 860965
Ціни на Laufen Pro S 860965 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 860964 | від 36 626 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Pro S 860965 | від 37 611 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →