Ванна Lavinia Boho Pure 170x75 см
Відео 1Фото 3 |
Lavinia Boho Pure 170x75 37100075 |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками), бічній панелі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavinia Boho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavinia Boho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavinia Boho Pure 170x75 см
Ванна акрилова Lavinia Boho Pure 170x75 см без ніжок 37100075 | 9 630 грн. |
Ванна акрилова Lavinia Boho Pure 170x75 см з ніжками та лицьовим екраном 4 | 13 926 грн. |
Ванна акрилова Lavinia Boho Pure 170x75 см з ніжками 41140443 | 10 758 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →