Ванна RIHO Columbia 175x80 см
Фото 5 |
RIHO Columbia 175x80 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Columbia 175x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Riho Columbia 175x80 B003001005 | 16 280 грн. |
Акрилова ванна 175 x 80 см Riho Columbia (B003001005) BA0400500000000 B003 | 13 180 грн. |
Ванна акрилова RIHO COLUMBIA 175x80 (B003001005) | 16 280 грн. |
Ванна акрилова Riho Columbia пряма 175x80 см (BA04) | 14 999 грн. |
Ванна акрилова Riho Columbia 175x80 B003001005 | 16 280 грн. |
Ванна акрилова RIHO COLUMBIA (B003001005) 175x80 см + ніжки 01U (BA0400500 | 16 280 грн. |
Модификації RIHO Columbia
Ціни на RIHO Columbia |
---|---|---|---|---|
RIHO Columbia 140x70 см | від 10 626 грн. | 6 пропозицій | ||
RIHO Columbia 150x75 см | від 12 200 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Columbia 160x75 см | від 12 770 грн. | 7 пропозицій | ||
RIHO Columbia 175x80 см | від 13 180 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →