Ванна Volle Altea Neo 170x70 см
Volle Altea Neo 170x70 1228.001770 150x70 см170x70 см |
|
Ванна виготовлена із багатошарового полімерного акрилу австрійської компанії Senoplast. Зовнішній бік армована шаром склополіефірного складу (смола Carlo Ricco (Італія)). Дно ванни посилено спеціальним вологостійким листом ДСП завтовшки 18 мм.
Ніжки та бічна панель купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Altea Neo 170x70 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Volle Altea Neo 170x70 1228.001770 | 7 396 грн. |
Ванна Volle ALTEA NEO 170x70 см (1228.001770) 1228.001770 | 9 245 грн. |
Ванна акрилова Volle Altea Neo 1700x700x400 без ніжок 1228.001770 | 7 396 грн. |
Ванна Volle ALTEA NEO 170x70 см (1228.001770) 1228.001770 | 7 488 грн. |
Ванна Volle ALTEA NEO 170x70 см (1228.001770) 1228.001770 | 8 321 грн. |
Ванна акриловая Volle Altea Neo 170x70 1228.001770 | 9 245 грн. |
Модификації Volle Altea Neo
Ціни на Volle Altea Neo |
---|---|---|---|---|
Volle Altea Neo 150x70 см | від 5 712 грн. | 7 пропозицій | ||
Volle Altea Neo 170x70 см | від 7 396 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →