Ванна Villeroy & Boch Targa Plus Mono 170x75 см
Villeroy & Boch Targa Plus Mono 170x75 UBA177NES2V-01 |
|
Ніжки можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Targa Plus Mono 170x75 см
Прямокутна ванна 170х75 см VILLEROY & BOCH TARGA PLUS SOLO UBA171NES2V-01 | 11 040 грн. |
Ванна акрилова Villeroy&Boch Targa Plus 1700x750 UBA171NES2v-01 | 11 273 грн. |
Ванна акрилова VILLEROY & BOCH Targa Plus Solo (UBA171NES2V-01) 170х75 | 11 811 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →