Розетка Legrand Valena Classic 774220 білий
Legrand Valena Classic 774220 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Classic 774220 білий
Розетка одномісна Legrand Valena біла з заземленням зі шторками та кришкою | 399 грн. |
Розетка німецького стандарту Legrand 2К+З шторки кришка ІР44 Біла (774220) | 431 грн. |
Розетка із заземлювальним контактом і кришкою IP44 Legrand Valena 774220, | 320 грн. |
Розетка із заземлювальним контактом і кришкою IP44 Legrand Valena 774220, | 431 грн. |
Модификації Legrand Valena Classic 774220
Ціни на Legrand Valena Classic 774220 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774120 бежевий | від 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774220 білий | від 320 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →