Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754303
Фото 5 |
Legrand Valena Allure 754303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754303
Legrand Legrand Valena Allure 754303 | 165 грн. |
Рамка трьохмісна універсальна Legrand Valena Allure біла 754303 | 153 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 3 поста Біла (754303) | 165 грн. |
Рамка 3-постова Valena Allure біла [754303] Legrand | 154 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →