Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754315
Legrand Valena Allure 754315 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754315
Рамка пятимісна універсальна Legrand Valena Allure слонова кістка 754315 | 467 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 5 постів Слонова кістка (754315) | 505 грн. |
Рамка 5-постова Valena Allure слонова кістка [754315] Legrand | 467 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →