Розетка Schneider Asfora EPH4100123 бежевий
Schneider Asfora EPH4100123 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH4100123 бежевий
Усі ціни 9 →Розетка телефонная Schneider Asfora кремовая EPH4100123 | 205 грн. |
Розетка телефонная RJ11 4 контакта кремовая Asfora, EPH4100123 | 121 грн. |
Розетка одномісна Schneider Asfora кремова CAT3 RJ11 EPH4100123 | 201 грн. |
Розетка одинарна телефонна RJ-11 SCHNEIDER Asfora слонова кістка EPH410012 | 171 грн. |
Телефонна розетка Schneider Electric Asfora RJ11 4 контакту Кремова (EPH41 | 205 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH4100123
Ціни на Schneider Asfora EPH4100123 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH4100123 бежевий | від 121 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH4100121 білий | від 171 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →