Сушарка для білизни Leifheit LinoPop Up 140 (82500)
Відео 3Фото 15 |
Leifheit LinoPop Up 140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit LinoPop Up 140
Усі ціни 7 →Напольная сушилка для белья Leifheit LINOPop Up 140 82500 | 3 880 грн. |
Сушка Leifheit 82500 LINOPop Up 140 | 3 899 грн. |
Підлогова сушарка для білизни Leifheit LINOPop Up 140 82500 | 4 534 грн. |
Напольная сушилка для белья Leifheit LINOPop Up 140 82500 | 3 874 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit LINOPop Up 140 82500 | 3 874 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit LINOPop Up 140 82500 | 3 884 грн. |
Сушарка для білизни 14 м LINOPop up 140 Leifheit 82500 | 4 485 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →