Мишка
Lenovo 540 USB-C Compact Mouse
Фото 21 |
Lenovo 540 USB-C Compact Mouse 2022 рікUSB C |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo 540 USB-C Compact Mouse
Усі ціни 146 →Миша Lenovo 540 USB-C Compact Mouse Wired Abyss Blue GY51D20878 | 449 грн. |
Миша Lenovo 540 USB-C Wired Compact Mouse Cloud Grey (3717558) | 499 грн. |
Миша Lenovo 540 USB-C Compact Wired Cloud Grey (GY51D20877) | 774 грн. |
Миша Lenovo 540 USB-C Wired Compact Mouse Cloud Grey (GY51D20877) GY51D208 | 399 грн. |
LENOVO 540 USB-C Wired Compact Mouse Cloud Grey (GY51D20877) | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →