Мишка
Lenovo 400 USB-C Wireless Compact Mouse (GY51D20865)
Фото 3 |
Lenovo 400 USB-C Wireless Compact Mouse 2022 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo 400 USB-C Wireless Compact Mouse
Усі ціни 33 →Миша Lenovo 400 USB-C Wireless Compact Mouse (3717544) | 1 099 грн. |
Мишка Lenovo 400 USB-C Wireless Black (GY51D20865) | 1 155 грн. |
Мышь Lenovo 400 USB-C Wireless Black (GY51D20865) | 1 107 грн. |
Миша Lenovo 400 USB-C Wireless Compact Mouse (GY51D20865) GY51D20865 | 893 грн. |
LENOVO 400 USB-C Wireless Compact Mouse (GY51D20865) | 893 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →