Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse
Фото 11 |
Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse |
|
Портативна і безшумна лазерна бездротова миша від виробника знаменитої серії бізнес-ноутбуків Lenovo. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, що бажають придбати компактний і надійний бездротовий маніпулятор для комфортної роботи з ноутбуками ThinkBook або іншими портативними комп'ютерами. Може підключатися по енергоефективному інтерфейсу Bluetooth 5.0.
Практичний низькопрофільний дизайн легкого корпусу і характерне поєднання кольорів (чорний + яскраво помаранчевий) повністю відповідає візуальному стилю Lenovo ThinkBook. Повна відсутність дротів полегшує підключення та роботу з мишею Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse в пристосованих або дорожніх умовах. Завдяки вбудованому bluetooth-модулем не потребує використання окремих USB-приймачів.
Миша автоматично розпізнається в системі Microsoft Windows і повністю готова до роботи відразу після включення живлення. Високоякісний оптичний сенсор забезпечує здатність до 2400 dpi (підтримується регулювання 800-1600-2400 dpi), чого більш ніж достатньо для будь-яких робочих завдань. Завдяки технології Microsoft Swift Pair доступно швидке перемикання між двома пристроями. Симетричний дизайн однаково зручний для використання правою і лівою рукою. Економно витрачає заряд елементи живлення AA, енергії якого вистачає на рік роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse
Усі ціни 103 →Миша Lenovo ThinkBook Silent BT Grey (4Y50X88824) | 685 грн. |
Миша Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse Grey (4Y50X88824) | 867 грн. |
Мишка Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent (4Y50X88822) | 720 грн. |
Мышь Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse Grey (4Y50X88824) | 603 грн. |
Мышка Lenovo ThinkBook Silent BT Grey 4Y50X88824 | 638 грн. |
Діловий стиль
Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse ― це ноутбучна мишка, яка позиціонується як продукт для ділових особистостей. Коли ми чуємо назву Lenovo, відразу приходять образи ноутбуків або смартфонів, але аж ніяк не мишок. Але подивімось, що ж може нам запропонувати іменита компанія.
Зручна у роботі
В руці прилад відчувається добре, завдяки старому доброму покриттю софт-тач, а симетричний дизайн дозволяє користуватися будь-якою рукою. Діапазон чутливості мишки (800/1600/2400 DPI) легко і швидко налаштовується відповідною кнопкою.
Можливість керувати ще одним гаджетом
З цікавих особливостей відмітимо технологію Microsoft Swift Pai, яка дозволяє миттєво перемикатися між двома пристроями, що дозволяє без проблем паралельно з роботою за комп'ютером перескакувати на планшет або телевізор з Android-ом. Однак, на тлі дуже тихих кнопок, колесо здається досить гучним, що трохи псує «тиху репутацію». Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse — хороша миша, яка буде чудово виглядати поряд з вашим лептопом і дозволить комфортно займатися справами або навіть грати в ігри.