Lenovo Legion M600
Відео 13Фото 4 |
Lenovo Legion M600 |
|
Стильна та швидкодіюча ігрова комп'ютерна мишка з повністю симетричним дизайном корпусу, вбудованим підсвічуванням та набором з 7 кнопок управління. Модель була представлена на ринку в рамках просунутого сімейства геймерських пристроїв Legion від компанії Lenovo та позиціонується виробником у середній ціновий сегмент. Насамперед звернемо увагу на корпус - він не тільки повністю симетричний, але й при цьому пара традиційних бічних кнопок передбачена як на правій, так і лівій гранях.
Завдяки цьому ігрова мишка Lenovo Legion M600 максимально зручна для використання і в правій, і в лівій руці. Пристрій отримав також досить стриманий дизайн, а вбудоване підсвічування зосереджене на колесі прокручування та емблемі сімейства на корпусі. Під капотом знаходиться високоточний оптичний сенсор PixArt 3335, який здатний забезпечувати чутливість в межах до 16000 DPI, зберігати високу точність при ривках до 40 G, а також стабільно працювати при швидкості руху мишки до 400 ips. Як перемикачі для кнопок використовуються надійні і популярні японські Omron. Виробником передбачено два варіанти сполучення з комп'ютером - USB-провід або радіоканал. В останньому випадку вбудований акумулятор забезпечує до 200 годин автономної роботи з можливістю швидкого заряджання за 2,5 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Legion M600
Усі ціни 103 →Миша Lenovo Legion M600 Wireless Gaming Mouse Stingray (GY51C96033) GY51C9 | 3 999 грн. |
Ігрова миша Lenovo Legion M600 Wireless Gaming Mouse Stingray (White) Legi | 3 999 грн. |
Миша Lenovo Legion M600 RGB Wireless Black (GY50X79385) | 2 389 грн. |
Миша Lenovo Legion M600 RGB Wireless Gaming Mouse Stingray (3713573) | 3 999 грн. |
Миша Lenovo Legion M600 Wireless Gaming Mouse Stingray (GY51C96033) | 3 349 грн. |
Мишка прикольна, але, на жаль, не встиг їй користуватися. Після оновлення через офіційну утиліту lenovo accessory central (LAC) мишка перестає працювати, на сайті lenovo support є гілка з обговоренням з 2020 року, яка ніяк не вирішує проблему не зміг оцінити не зміг оцінити |