Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre M720s 10SUS9T700
Фото 4 | від 10 202 до 14 787 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 8400, 2.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації Lenovo ThinkCentre M720s 1
Характеристики
Lenovo ThinkCentre M720s 10SUS9T700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre M720s 10SUS9T700
Колір:
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) Lenovo ThinkCentre M720s Sff (10SUS9T700) | 10 202 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Lenovo ThinkCentre M720s Sff (10SUS9T700) | 10 202 грн. |
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre M720s SFF (10SUS9T700) | 11 829 грн. |
Персональный компьютер Lenovo ThinkCentre M720s SFF (10SUS9T700) 10SUS9T70 | 11 033 грн. |
Персональный компью Lenovo ThinkCentre M720s SFF (10SUS9T700) 10SUS9T700 | 10 999 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо