ДБЖ APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА
Фото 6 |
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Тиха робота.
Тихий побутовий UPS лінійно-інтерактивного типу призначений для обслуговування споживачів е/е сумарною потужністю до 1200 Вт. На тильній поверхні корпусу знаходяться 4 євророзетки (типу Schuko), а всередині – дві акумуляторні батареї ємністю по 9 Агод. Крім роботи в якості резервного джерела живлення, безперебійник APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR здатний виконувати функції стабілізатора (пристрій може працювати при стрибучому в межах 140 - 300 В напрузі) і фільтра перешкод, захищаючи побутову техніку, комп'ютерне обладнання та лінії зв'язку від проблем, пов'язаних із нестабільним струмом. Вбудовані системи безпеки також забезпечують захист від сплесків енергії, коротких замикань та перевантажень.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА
Усі ціни 36 →ДБЖ Back-UPS 1200W/2200VA,L-I,AVR,USB,Schuko BX2200MI-GR (BX2200MI-GR) | 12 572 грн. |
Apc Back-UPS 1200W/2200VA Usb Schuko (BX2200MI-GR) | 12 258 грн. |
Apc Back-UPS 1200W/2200VA Usb Schuko (BX2200MI-GR) | 12 362 грн. |
APC BX2200MI-GR | 12 896 грн. |
Источник бесперебойного питания APC BX2200MI-GR | 14 284 грн. |
ще 20 пропозицій
добротний, якісний безперебійник, добре регулює струм. Неодноразово вже захищавши, від перепадів якість Сильний запах пластику, надмірно яскрава підсвітка (особливо на мій смак) Вайт: користуюся APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR
Ціни на APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 ВА | від 5 189 грн. | 40 пропозицій | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА | від 6 344 грн. | 18 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА | від 7 791 грн. | 37 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА | від 9 595 грн. | 46 пропозицій | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА | від 11 600 грн. | 36 пропозицій |