Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre M70t 11T5S0LU00
Фото 6 | від 34 700 до 43 029 грн. Порівняти ціни 19 →Проц:Core i5, 12400, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre M70t 1
Характеристики
Lenovo ThinkCentre M70t 11T5S0LU00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre M70t 11T5S0LU00
Колір:
Сортувати
Системний блок LENOVO ThinkCentre M70t (11T5S0LU00) | 35 799 грн. |
Персональный компьютер Lenovo ThinkCentre M70t TWR Intel i5-12400, 16GB, F | 37 550 грн. |
Десктоп Lenovo ThinkCentre M70t TWR (11T5S0LU00) 11T5S0LU00 | 34 904 грн. |
Системний блок LENOVO ThinkCentre M70t (11T5S0LU00) | 35 799 грн. |
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre M70t TWR / i5-12400, 16GB, F256GB, кл+м, W11P | 37 540 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо