Неттоп Lenovo ThinkCentre M60e 11LUA000UI
Відео 1Фото 10 | від 16 990 до 20 876 грн. Порівняти ціни 4 →Проц:Core i3, 1005G1, 1.2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre M60e 1
Характеристики
Lenovo ThinkCentre M60e 11LUA000UI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre M60e 11LUA000UI
Сортувати
LENOVO 11LUA000UI-3Y | 17 090 грн. |
Lenovo ThinkCentre M60e (11LUA000UI-1Y) 11lua000ui-1y | 16 990 грн. |
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre M60e / i3-1005G1, 8, 256, W11P, WF, TPM 2.0 ( | 17 495 грн. |
Системний блок Lenovo ThinkCentre M60e i3-1005G1/8ГБ/256ГБ/W11P (11LUA000U | 20 876 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо