Неттоп Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny 12LN003RUI
Фото 4 | від 24 099 до 29 858 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 13420H, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny 10
Характеристики
Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny 12LN003RUI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny 12LN003RUI
Сортувати
Cистемний блок LENOVO ThinkCentre neo 50q Gen 4 (12LN003RUI) | 24 099 грн. |
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 / i5-13420H, 16, 1TB SSD (12LN0 | 25 617 грн. |
Системний блок LENOVO ThinkCentre neo 50q Gen 4 (12LN003RUI) 12LN003RUI | 24 099 грн. |
Системный блок i5-13420H/16/1TB SSD/Intel HD/DOS/K/Black ThinkCentre 50q G | 24 099 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо