Монітор LG UltraWide 34WN80C 34 " чорний
Відео 13Фото 11 | Очікується у продажу 64 554 грн. Тип: монітор; Діагональ ("): 34; Вигнутий екран; Тип матриці: IPS; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 3440x1440 (21:9); Час відгуку GtG (мс): 5; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 350; Статична контрастність: 1 000:1; Глибина кольору: 8 біт + FRC в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіМонітори LG →
від 49 800 грн.
37.5 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 50 299 грн.
для графіки, 37.5 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 72 040 грн.
для графіки, 38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated
від 40 884 грн.
38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 53 599 грн.
38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 27 999 грн.
для графіки, 38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
від 47 969 грн.
38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки
від 59 379 грн.
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 63 584 грн.
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 72 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
від 60 008 грн.
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN, USB 3.1, HDR, TÜV Rheinland
від 59 189 грн.
для графіки, 40 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки
від 66 800 грн.
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 72 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 52 040 грн.
38 ", 3840x1600 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 66 240 грн.
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 47 068 грн.
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
LG UltraWide 34WN80C 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія LG UltraWide (надширокі 21:9)Порівняти в таблиці →
від 6 539 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 15 800 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 26 300 грн.
для графіки, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, динаміки, HDR
від 14 211 грн.
для графіки, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, HDR
від 23 400 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
від 15 462 грн.
35 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, *VA, відгук 5 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 9 275 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 16 041 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 5 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
від 16 868 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 18 220 грн.
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 51 299 грн.
ігровий, 38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 13 374 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 5 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 6 119 грн.
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 72 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 8 944 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 21 160 грн.
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, HDR
від 9 670 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 8 052 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
від 54 590 грн.
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди
34 inch LG Ultrawide 34WN80C Monitor Unboxing and Review | Melissa Maiga
24 травня 20204 937 переглядів
LG 34" Curved Ultrawide Monitor 34WN80C-B Review | BEST Ultrawide for $500
5 вересня 202040 860 переглядів
LG 34WN80C-B Review - Best Budget Ultrawide?
26 листопада 20211 539 переглядів
LG UltraWide Monitor 34WN80C, Logitech MX Keys, Logitech MX Master 3 Mouse - Unboxing & Review
9 лютого 20208 374 перегляда
LG 34WN80C-B UltraWide Monitor 34” 21:9 Curved WQHD (3440 x 1440) IPS Display
27 березня 2022209 переглядів
LG 34WN80C-B 34 Inch Review | The Ultrawide Curve Monitor Beast!
26 липня 202078 502 перегляда
LG 34" Curved Ultrawide Monitor 34WN80C-B Unboxing | BEST Monitor for $500
4 серпня 202018 789 переглядів
Review of LG 34WN80C-B 34 inch curved ultra wide Monitor
24 серпня 202018 330 переглядів
LG 34WN80C Ultra Wide Monitor
27 грудня 20206 626 переглядів
LG 34WN80C-B Ultrawide Monitor Review
9 червня 202029 556 переглядів
LG 34" Curved UltraWide Monitor 34WN80C-B Review! Best MacBook Monitor under $600?
17 червня 2020169 069 переглядів
LG UltraWide Curved Monitor Review 34WN80C
17 грудня 202140 983 перегляда
Set up LG UltraWide 34WN80C Curved Monitor in Craft Room
15 січня 202024 294 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?