Холодильник Liberton LRU 51-42H білий
Фото 10 |
Liberton LRU 51-42H білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LRU 51-42H білий
Усі ціни 9 →Холодильник з морозильною камерою Liberton LRU 51-42H | 3 799 грн. |
Холодильник Liberton LRU 51-42H | 3 799 грн. |
Холодильник Liberton lru 51-42h, White, однокамерный, общий объем 42l, пол | 4 161 грн. |
Liberton LRU 51-42H | 3 999 грн. |
Liberton LRU 51-42H LRU51-42H | 3 799 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →