Холодильник Liberton LRU 143-206SH сріблястий
Liberton LRU 143-206SH сріблястий 2021 рік білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LRU 143-206SH сріблястий
Усі ціни 8 →Холодильник Liberton LRU 143-206SH | 9 499 грн. |
Холодильник liberton lru 143-206sh | 9 463 грн. |
Liberton LRU 143-206SH LRU143-206SH | 9 499 грн. |
Холодильник LIBERTON LRU 143-206SH | 9 499 грн. |
Холодильник Liberton LRU 143-206SH | 10 019 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Liberton LRU 143-206SH
Ціни на Liberton LRU 143-206SH |
---|---|---|---|---|
Liberton LRU 143-206H білий | від 7 799 грн. | 14 пропозицій | ||
Liberton LRU 143-206SH сріблястий | від 8 577 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →