Холодильник Liberton LRD 180-271H білий
Liberton LRD 180-271H білий 2022 рікNo Frost морозилки білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LRD 180-271H білий
Усі ціни 15 →Холодильник Liberton LRD 180-271H | 14 999 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-271H | 14 999 грн. |
Холодильник Liberton lrd 180-271h, White, двухкамерный, общий объем 271l, | 16 457 грн. |
Холодильник LIBERTON LRD 180-271H | 15 027 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-271H | 12 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Liberton LRD 180-271H
Ціни на Liberton LRD 180-271H |
---|---|---|---|---|
Liberton LRD 180-271H білий | від 12 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Liberton LRD 180-271SH нержавіюча сталь | від 13 599 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →