Холодильник Liberton LRU 85-91H білий
Liberton LRU 85-91H білий 2022 рікбез морозилки білий сірий |
|
Компактний однокамерний холодильник бренду Liberton підійде для малогабаритних приміщень та зберігання невеликої кількості продуктів. Його розміри становлять 85х47.5х44.5 см, а вага – близько 20 кг. Загальний корисний обсяг досягає 93 л, при цьому практично весь простір усередині займає холодильна камера. Вона розділена трьома полицями із загартованого скла, має прозорий контейнер для зберігання фруктів та овочів та бічні полиці для високих пляшок, яєць та ін.
Зверху розташована маленька морозильна камера об'ємом всього 10 літрів. В іншому, Liberton LRU 85-91H є досить простою бюджетною моделлю з ручною системою розморозки. Вона оснащена звичайним поворотним перемикачем для регулювання температури охолодження, прихованими ручками, регульованими по висоті ніжками і має можливість перевішування дверей. Це означає, що користувачі можуть самостійно вибирати, з якого боку будуть знаходитись петлі і, відповідно, в яку сторону будуть відкриватися дверцята.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LRU 85-91H білий
Холодильник Liberton LRU 85-91H | 5 999 грн. |
Холодильник Liberton lru 85-91h, White, однокамерный, общий объем 95l, пол | 6 172 грн. |
Холодильник LIBERTON LRU 85-91H | 5 999 грн. |
Холодильник Liberton LRU 85-91H, White, однокамерний, загальний об'єм 95L, | 5 851 грн. |
Модификації Liberton LRU 85-91H
Ціни на Liberton LRU 85-91H |
---|---|---|---|---|
Liberton LRU 85-91H білий | від 5 851 грн. | 4 пропозиції | ||
Liberton LRU 85-91SH сірий | від 6 299 грн. | 1 пропозиція |