Холодильник Liberton LRD 180-271SH нержавіюча сталь
Liberton LRD 180-271SH нержавіюча сталь 2022 рікNo Frost морозилки білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LRD 180-271SH нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Холодильник Liberton LRD 180-271SH | 15 407 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-271SH | 15 999 грн. |
Холодильник Liberton lrd 180-271sh, Grey, двухкамерный, общий объем 271l, | 15 617 грн. |
Liberton LRD 180-271SH | 14 226 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-271SH, Grey, двокамерний, загальний об'єм 271 | 14 624 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Liberton LRD 180-271SH
Ціни на Liberton LRD 180-271SH |
---|---|---|---|---|
Liberton LRD 180-271H білий | від 12 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Liberton LRD 180-271SH нержавіюча сталь | від 13 599 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →